A+ A A-

 

“Green Coast Resort” po ndërtohet në brigjet e detit Jon, në një nga plazhet më të bukur të rivierës Shqiptare, në zonën e Palasës. Si një nga resortet më të mira në rajon kombinon elegancën e arkitekturës me vlerat e paçmuara të natyrës, historisë dhe kulturës. Unik në llojin e tij në Shqipëri, resorti shtrihet në më shumë se 20 hektarë me një shumëllojshmëri vilash dhe apartamentesh, me një hotel në standart 5 yje, me struktura të integruara shërbimi dhe argetimi, me shëtitoren buzë detit. “Green Coast Resort” nuk është vetëm destinacioni më i ri në Mesdhe por është një investim i sigurt me kthim të shpejtë nëpërmjet programit të qiradhenies. Risitë si: investimi në bashkëpronësi, shërbimi personalizuar “Butler”, janë vlera të shtuara të cilat përqasin turizmin Shqiptar me kërkesat e tregut Europian

 

Një nga Resortet me të mira në Ballkan

Si një nga Resortet me të mira në Ballkan Green Coast është përkujdesës për çdo detaj. Ofron shërbime të një cilësie të lartë, me siguri 24 orë, mirëmbajtje në çdo ditë të vitit, shërbimin Butler për të gjithë banorët dhe vizitorët, Wi-Fi dhe parkim të garantuar, bar- restorant- beach bar, farmaci, qendër shëndetësore, ambiente të dedikuara sportit dhe eventeve, water sport, SPA – Wellnes Center, pishinë, etj, duke u bërë destiancioni juaj i preferuar. 

Me një kombinim marramendës të ngjyrës së kaltër të detit, me gjelbërimin e natyrës, me florë dhe faunë të pasur, Palasa është cilësuar si një nga Perlat e Rivierës Shqiptare dhe të detit Mesdhe. Infrastruktura moderne dhe vendndodhja e bëjnë zonë lehtësisht të aksesueshme jo vetëm nga Shqipëria, por edhe nga rajoni dhe vendet fqinje.

 

Pyetje

Na kontaktoni ndërmjet e-mail ose numrit të telefonit.

Regjistrohu

Regjistrohuni në buletinin tonë për të mar ofertat më të fundit

Vendosni nje adrese e-mail te vlefshem!

Na ndiqni

Kontaktet tona

  • Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
  • Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
  • +355698055251
  • +355692020073

  • Rruga “Dervish Hima”

    Pallati Ambasador 3, Kati 4,

    Ap 61, Tirane, Albania