Destinacion në çdo kohë

Destinacion në çdo kohë

Palasa,
plazhi më i mirë i Rivierës Shqiptare

Palasa, Perla e detit Jon

Eksperiencë dhe privilegj

Eksperiencë dhe privilegj

Shtëpia juaj Luksoze në Mesdhe

Shtëpia juaj Luksoze në Mesdhe

Standard dhe shërbim me 5 yje

Standart dhe shërbim me 5 yje

10 Arsye për të qenë me ne

10 Arsye për të qenë me ne

Një nga Resortet më të mira në Ballkan
Destinacioni juaj në çdo ditë të vitit
Eksperiencë në çdo moment qëndrimi
Shërbim profesional dhe komoditet
Magjia e ushqimit Mediterran
Vendi ideal për eventin tuaj të rradhës
Pamje e mrekullueshme, kombinimi ideal i cilësisë, natyrës dhe shërbimit
Përjetoni emocion me aktivitete, guida turistike, sporte
Investim i zgjuar dhe i sigurt, me kthim të lartë në pak vite
Mjafton të relaksoheni, për çdo detaj kujdeset stafi i "Green Coast Luxury Resort"
 

Vendndodhja

'Green Coast Luxury Resort' ndodhet në brigjet e bukura të detit Jon në Shqipëri, në zonën e Palasës, në një kombinim ideal të elementëve të natyrës, si një oaz qetësie dhe kënaqësie. Lehtësisht i arritshëm me udhëtime të këndshme dhe të shkurtra

Zbulo si mund të arrish në 'Green Coast Luxury Resort'