Vila Elitë
Vila Elitë
Vila Elitë
Vila Elitë
Vila Elitë

Vila Twin

Vilat Twin janë një zgjedhje interesante për të maksimizuar shfrytëzimin e sipërfaqes dhe ruajtjen e privatësisë.

Me kopsht të bollshëm, me një soxhorno-kuzhinë të projektuar për të përfituar nga pamja e bukur e “Green Coast Luxury Resort”, Vilat Twin janë zgjedhja ideale.

Big Twin

Sipërfaqe totale 150 m2 e organizuar në dy kate.
Kati përdhe: dhomë ndenje dhe ngrënie me pamje nga deti, kuzhinë, tualet
Kati i parë: 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballon me pamje nga deti.
Shikoni imazhin
Big twin
 
Small Twin
Shikoni imazhin

Small Twin

Kati përdhe: dhomë ndenje dhe ngrënie me pamje nga deti, kuzhinë, tualet
Kati i parë: 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballon me pamje nga deti.

Investim i zgjuar në "Green Coast Luxury Resort"

"Green Coast Luxury Resort" përveç se ofron eksperiencën unike dhe destinacionin tuaj të preferuar, vjen si një investim i sigurt në vite nëpërmjet menaxhimit profesional të stafit të Green Coast. Me një kërkesë në rritje në çdo vit, vlera e pronës tuaj vazhdon të rritet në treg me shpejtësi të madhe, duke e bërë investimin tuaj të sigurt. Nëpërmjet stafit profesional dhe politikave strategjike, "Green Coast Luxury Resort" sjell konceptin "Property Management", i cili ofron jo vetëm mirëmbajtjen në çdo ditë të vitit për pronën tuaj, duke e ruajtur nga amortizimi, po edhe konceptin e qeradhënies si kthim investimi. Nën një kontratë të mirëpërcaktuar, prona juaj në "Green Coast Luxury Resort" mund të shërbejë si një investim me kthim të shpejtë për shkak të qerave të larta dhe shumë të kërkuara në zonën e jugut të Shqipërisë.

Vendndodhja

'Green Coast Luxury Resort' ndodhet në brigjet e bukura të detit Jon në Shqipëri, në zonën e Palasës, në një kombinim ideal të elementëve të natyrës, si një oaz qetësie dhe kënaqësie. Lehtësisht i arritshëm me udhëtime të këndshme dhe të shkurtra

Zbulo si mund të arrish në 'Green Coast Luxury Resort'