Vilat

Twin janë të pozicionuar në qendër të resortit, në disa breza të ndryshëm të ndërtimit. Ofrojnë pamje të mrekullueshme si nga deti edhe nga mali dhe janë një zgjedhje interesante për të maksimizuar shrytëzimin e sipërfaqes dhe ruajtjen e privatësisë.
A+ A A-

Kontaktet tona

  • Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
  • +355 66 20 55 251
  • Rruga "Sheh Ahmet Pazari"
  • Pallati Ambasador 2
  • kati i parë, Tiranë, Shqipëri

Na ndiqni

Rregjistrohu


Vendosni nje adrese e-mail te vlefshem!