A+ A A-

Vila Individuale

Vilat Individuale, janë të pozicionuara në brezat e parë të resortit. Projekti i vilave është inspiruar nga stili i shtëpive elegante buzë detit, të cilat ofrojnë privatësi dhe komoditet për banorët e tyre. Vilat kanë sipërfaqe të mëdha toke, të mjaftueshme për të vendosur kënde lojërash për fëmijët dhe gjithashtu ju jep mundësinë të ndërtoni edhe një pishinë individuale.
Në projekt përfshihen edhe postet e parkimit.

Kati përdhe

 • 1 tualet
 • 1 depo/lavanteri
 • Kuzhina
 • Dhomë ndenje-ngrënie me pamje nga deti
 • Kati i parë

 • 3 dhoma gjumi
 • 1 tualet
 • Ballkon
 • Kontaktet tona

  • Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
  • +355 66 20 55 251
  • Rruga "Sheh Ahmet Pazari"
  • Pallati Ambasador 2
  • kati i parë, Tiranë, Shqipëri

  Na ndiqni

  Rregjistrohu


  Vendosni nje adrese e-mail te vlefshem!