A+ A A-

Elitë Deluxe

Vilat Elitë Deluxe janë pozicionuar në brezin e parë të resortit, vetëm pak metra nga plazhi. Janë vilat me sipërfaqe më të mëdha banimi dhe parcele të cilat ofrojnë pamje te mrekullueshme nga deti. Pjesë e projektit të vilës është edhe një pishinë dhe sipërfaqe toke e shfrytëzueshme që mund të përdoret për gjelbërim, kënde të vogla lojërash për fëmijët, barbecue etj si dhe postet e parkimit.

Kati përdhe

 • 1 dhomë gjumi
 • 2 tualete
 • 1 depo/lavanteri
 • Kuzhinë
 • Dhomë ndenje-ngrënie
 • Verandë
 • Kati i parë

 • 3 dhoma gjumi
 • Studio
 • Ballkon
 • Verandë
 • Vila Elitë

  Vilat Elitë janë të pozicionuara në brezin e dytë të resortit, shumë pranë detit. Ky tip vile ofron hapësira të brendshme të mëdha, si dhe hapësira të jashtme të mjaftueshme për të krijuar një ambient familjar të këndshëm me lojëra për fëmijët, kënde të vogla pushimi dhe leximi, barbecue etj. Në projektin e vilës përfshihet pishina dhe postet e parkimit.

  Kati përdhe

 • 1 depo/lavanteri
 • 1 tualet
 • Kuzhina
 • Dhomë ndenje-ngrënie me pamje nga deti
 • Verandë
 • Kati i parë

 • 3 dhoma gjumi
 • 2 tualete
 • Ballkon
 • Verandë
 • Kontaktet tona

  • Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
  • +355 66 20 55 251
  • Rruga "Sheh Ahmet Pazari"
  • Pallati Ambasador 2
  • kati i parë, Tiranë, Shqipëri

  Na ndiqni

  Rregjistrohu


  Vendosni nje adrese e-mail te vlefshem!