Apartamentet

Apartamentet në Green Coast janë të ndërtuara  në stilin unik të vilave, me arkitekturë moderne, me  kopsht individual, me pamje nga deti, duke garantuar privatësi të plotë dhe qetësi maksimale. Janë të pozicionuara në disa breza të ndërtimit duke iu dhënë mundësi përzgjedhje, sipas dëshirës suaj.

A+ A A-

Kontaktet tona

  • Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
  • +355 66 20 55 251
  • Rruga "Sheh Ahmet Pazari"
  • Pallati Ambasador 2
  • kati i parë, Tiranë, Shqipëri

Na ndiqni

Rregjistrohu


Vendosni nje adrese e-mail te vlefshem!