A+ A A-

Sporte dhe aktivitete

Vetë pozicionimi i Green Coast ofron një larmishmëri aktivitetesh në natyrë të cilët përfshijnë lundrimin, notin, shëtitje me kanoe, peshkimin, hedhjen me parashutë, zhytjen, ekskursionet e ndryshme dhe eksplorimi i brigjeve dhe shpellave të Karaburunit me varkë e shumë të tjera. Merrni pjesë në aktivitetet sportive si basketbolli, vollejbolli në plazh, meditimi etj.

Zgjeroni eksperiencat tuaja duke marrë pjesë në disa nga aktivitetet më tradicionale të rajonit si procesi i mbledhjes së ullinjve dhe bërjes së vajit të tij, ose mbledhjes së rrushit për verën/ rakinë e bërë në shtëpi. Mësoni për historinë e tre Perandorive dhe eksploroni pasuritë arkeologjike të rajonit.

 

Kontaktet tona

  • Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
  • +355 66 20 55 251
  • Rruga "Sheh Ahmet Pazari"
  • Pallati Ambasador 2
  • kati i parë, Tiranë, Shqipëri

Na ndiqni

Rregjistrohu


Vendosni nje adrese e-mail te vlefshem!