A+ A A-

Shetitorja

Projekti shoqërues i projektit të resortit është edhe shëtitorja përballë plazhit. Projekti është konceptuar si një pikë takimi me miqtë dhe të dashurit, për të kaluar më shumë kohë në shoqërinë e njëri tjetrit. Pjesë e tij do të jenë bare dhe restorante të ndryshme, parqe, kënde lojërash për fëmijët, fusha volejbolli dhe basketbolli, dyqane, fast food, juice bar si dhe një amfiteatër i madh me pamje nga deti. 

Projekti i shëtitores do të vihet në zbatim në muajin prill të këtij viti dhe një pjesë e tij do të jetë funksionale këtë verë. Ndërkohë i gjithë projekti do të përfundojë në vitin 2018, në linjë me përfundimin e fazës së parë të ndërtimit të resortit. 

 

Kontaktet tona

  • Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
  • +355 66 20 55 251
  • Rruga "Sheh Ahmet Pazari"
  • Pallati Ambasador 2
  • kati i parë, Tiranë, Shqipëri

Na ndiqni

Rregjistrohu


Vendosni nje adrese e-mail te vlefshem!