Kontaktoni ne Green Coast

Na kontaktoni

Departamenti Marketing dhe Shitje:
Tel: +355 66 20 55 251
Email: sales@greencoast.al

Adresa: Rruga "Sheh Ahmet Pazari",
Pallati Ambasador 2, kati i parë,
Tiranë, Shqipëri
Emër Mbiemër (*)

Invalid Input
E-mail (*)

Invalid Input
Kodi i sigurisë (*)
Kodi i sigurisë

Invalid Input
Celular (*)

Invalid Input
Mesazhi juaj (*)

Invalid InputVendndodhja

'Green Coast Luxury Resort' ndodhet në brigjet e bukura të detit Jon në Shqipëri, në zonën e Palasës, në një kombinim ideal të elementëve të natyrës, si një oaz qetësie dhe kënaqësie. Lehtësisht i arritshëm me udhëtime të këndshme dhe të shkurtra

Zbulo si mund të arrish në 'Green Coast Luxury Resort'