A+ A A-

Shëbimet

Green Coast Hotel, është destinacioni ideal për pushime të paharrueshme dhe konferenca & seminare frytdhënës. Ofron mikpritjen autentike të zonës së Palasës me anë të një game të gjerë shërbimesh dhe lehtësirash të një standarti ndërkombëtar.

Lehtësirat në hotel do të përfshijnë Wifi, Butler Service, sauna, pishina, restorante etj si dhe kopshte të mrekullueshme me bimët e zonës për të shijuar një pasdite të qetë në shoqërinë e familjes dhe miqve.

Shërbimet në Hotel
 • Pritja & Recepsioni
 • Bar
 • Restorant i hapur 24 orë
 • Dyqane
 • Klubi i fëmijëve
 • Tualete publikë
 • Dushe publikë
 • Juice Bar
 • Dhomat e trajtimit Spa
 • Dhomat e trajtimit me avull dhe sauna
 • Thalasso Therapy
 • Fitness & palestër
 • Pishinë e brendshme
 • Qendër bukurie dhe sallon flokësh
 • Pishinë e jashtme
 • Tarraca
 • KopshteShërbimet e biznesit
 
 • Salla Banketi
 • Salla Mbledhjeje
 • Salla Konferencash & Seminaresh
 • Dhome Multimedia
 • Shërbime korrieri

Kontaktet tona

 • Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
 • +355 66 20 55 251
 • Rruga "Sheh Ahmet Pazari"
 • Pallati Ambasador 2
 • kati i parë, Tiranë, Shqipëri

Na ndiqni

Rregjistrohu


Vendosni nje adrese e-mail te vlefshem!