Destinacion në çdo kohë
Palasa,
plazhi më i mirë i Rivierës Shqiptare
Eksperiencë dhe privilegj
Shtëpia juaj Luksoze në Mesdhe
Standard dhe shërbim me 5 yje
 • 2015

  Në vitin 2015 nisin punimet për ndërtimin e infrastrukturës në resort. Me sukses përfundoi e gjithë infrastruktura rrugore dhe ndërtimi i rrjeteve të furnizimit të energjisë elektrike dhe ujit të pijshëm. Në fund të 2015 nis puna për hapjen e themeleve të karabinave të fazës së parë të ndërtimt.

 • 2016

  Gjatë këtij viti punohet intensivisht për ndërtimin e karabinave të vilave dhe apartamenteve të fazës së parë. Punimet ecën me ritme shumë të shpejta dhe ne fund të vitit ishin ndërtuar plotësisht 60 godina karabina.

 • 2017

  Pas përfundimit të karabinave të fazës së parë, gjatë vitit 2017 do të punohet për vendosjen e rifiniturave të brendshme në këto njësi. Paralelisht kanë filluar punimet për ndërtimin e karabinave të fazës së dytë dhe punimet për sistemimin e zonës së plazhit.

 • 2018

  Në vitin 2018 do të dorëzohen të përfunduara njësitë e fazës së parë dhe do të jenë të banueshme dhe funksionale. Po në këtë vit pritet të jetë i përfunduar i gjithë projekti i shëtitores para resortit dhe të fillojë puna për ndërtimin e hotelit.

Kontaktet tona

 • Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
 • +355 66 20 55 251
 • Rruga "Sheh Ahmet Pazari"
 • Pallati Ambasador 2
 • kati i parë, Tiranë, Shqipëri

Na ndiqni

Rregjistrohu


Vendosni nje adrese e-mail te vlefshem!